O nás/KONTAKTY

• Dětská hřiště SOKOL Dětská hřiště SOKOL

Vyrobíme pro Vás krásné a  originální herní prvky ,

které jsou bezpečné , budou se Vašim dětem líbit

a hraní na nich pro ně bude velkou radostí   :-)

Navrhujeme a vyrábíme certifikovaná dětská hřiště z akátového a dubového dřeva včetně dopadových zón . Dále vyrábíme městský mobiliář především pro města, obce, mateřské a základní školy. Nabízíme prolézačky , dětské domečky se skluzavkou, herní sestavy , houpačky ,  lanovky ,  pružinová houpadla , vahadlové houpačky, lodě a  pískoviště atd., dle katalogu i Vašich individuálních požadavků.

Zvláštní důraz klademe na kvalitu zpracovávaných materiálů a jejich trvanlivost. Proto jsme zvolili právě akátové  a dubové dřevo , které je pro výrobu hřť nesrovnatelně lepší a má mnohem delší životnost než jiné u Nás dostupné dřevo .

-Pro naše výrobky zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné roční kontroly .

-Prvky dětských hřť která vyrábíme jsou certifikovány Strojírenským zkušebním ústavem s.p. dle ČSN EN 1176.

Naše cíle

Chceme být pro zákazníka tím nejlepším partnerem a pomoci mu při tvorbě a uskutečnění jeho plánů. Víme , že Nám jde o společný cíl a to o spokojené děti hrající si společně v bezpečí dětských hřť.

Jsme mladá , dynamicky se rozvíjející firma spolupracující se zkušenými zahraničními partnery. Jsme schopni realizovat projekty jednoduché,ale i velmi náročné. Jsme schopni zrealizovat i vlastní nápady zákazníka . Sázíme na kvalitní zpracování,zodpovědnost a především na poctivou práci.

Dětská hřiště SOKOL
    Robert Sokol